خانه / دیاق سپر / مرکز خرید دیاق سپر ارزان

مرکز خرید دیاق سپر ارزان

مراکز خرید دیاق سپر ارزان معمولا نمایندگی های کارخانه های تولید لوازم بدنه و کارگاه های تولیدی هستند این مراکز دیاق را به صورت عمده از مرکز تولیدی دریافت میکنند و به دلیل تنوع در فروش محصولات و اعتبار در نزد کارخانه ها و مراکز تولیدی معمولا این اجناس را به تعداد مورد نیاز مشتریان خود در اختیار دارند .این مراکز که رابط مراکز تولیدی محسوب میشوند اغلب اجناس خود را به قیمت بسیار مناسب در اختیار خرده فروش ها و عمده فروش ها در شهرهای دیگر قرار می دهند . فروشگاه پارسا بدنه یکی از مراکز پخش عمده دیاق سپر فلزی پراید و از مراکز خرید دیاق سپر ارزان می باشد که دیاق سپر ارزان به قیمت درب کارخانه را در اختیار خریداران و فروشندگان لوازم بدنه خودرو قرار میدهد .

دیاق سپر ارزان

دیاق سپر ارزن با کیفیت بی نظیر

شما خریداران محترم میتوانید دیاق سپر ارزان با کیفیت بی نظیر را از فروشگاه پارسا بدنه تهیه فرماید .دیاق سپر پراید ارائه شده توسط ما برند تکران می باشد که در سه وزن متفاوت متناسب با استانداردهای مورد قبول سایپا ارائه می شود. این محصول قابل استفاده در پراید ۱۳۱و ۱۳۲و ۱۴۱و صبا میباشد . از آنجا که خودرو پراید خودروی سبک میباشد وجود دیاق سپر فلزی با وزن متناسب علاوه بر بالا بردن ایمنی این خودرو موجب حفظ تعادل ایرودینامیک این خودرو و افزایش مقاوت قسمت جلو و عقب خودرو در برابر ضربات وارده می شود . دیاق سپرهای ارائه شده در برند تکران از ورقهای فولادی در ضخات متفاوت تولید می شود که در قسمت داخلی سپر به همراه فوم سپر پراید استحکام قابل قبولی را برای خودرو پراید ایجاد می کنند. شما خریدار محترم میتوانید اطلاعات بیشتر را از مقالاتی که در همین زمینه در سایت ما وجود دار مطالعه فرماید و یا با نمایندگی فروش تماس حاصل فرمایید.

دیاق سپر ارزان با قیمت مناسب

دیاق سپر ارزان با قیمت مناسب از موارد اصلی توجه خریداران دیاق سپر خودرو می باشد . ولی آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد علاوه بر قیمت مناسب ، جنس این محصول می باشد.

دیاق سپر خوروها با توجه به نوع خودرو از جنس آهنی و پلیمر یا پلاستیک خواص تهیه می شود .که قیمت دیاق متناسب با ترکیب اولیه استفاده شده درآن می تواند بسیار متغییر باشد .درواقعه دیاقهای آهنی که از ورق های فولادی تهیه می شوند با توجه به قیمت فولاد در بازار کشورها نوسانات قیمت مربوط به خود را دارند از دیگر عوامل تاثیر گذار ضخامت ورقهای فولادی می باشد که در تولید دیاق سپر خودرو استفاده می شود که هرچه این ضخامت کمتر باشد دیاق ارائه شده ارزان تر خواهد بود. دیاق تولید شده برای پراید در سه وزن سبک نیمه سبک و سنگین ارائه می شود و مراحل تولید در تمامی این اوزان یکی بوده و با توجه به استانداردهای مورد قبول سایپا ، قطعه سازان اقدام به تولید این محصول میکنند. بنابرین آنچه که باید خرید دیاق سپر ارزان مورد توجه قرار گیرد وزن متناسب.استحکام قابل قبول و رعایت استاندارد متناسب در تولید و راحتی نصب این محصول در سپر خودرو میباشد. با توجه به نکات ارائه شده در این قسمت شما میتوانید دیاق سپر ارزان را فقط از نمایندگی های قطعه سازان در شهر های مورد نظر تهیه فرماید .در واقعه این نمایندگی ها رابط فروش کارخانه و یا کارگاههای تولیدی بوده که میتوانند خدمات پس از فروش مناسبی را برای محصولات ارائه شده داشته باشند.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر فلزی

مرکز فروش دیاق سپر فلزی

پارسا بدنه مرکز فروش دیاق سپر فلزی پراید برای تمام  مدل ها به صورت عمده، …

آراد برندینگ