مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دیاق سپر جلو پراید صبا | مرکز خرید عمده لوازم خودرو

کاربرد دیاق سپرراهنمای خرید دیاق سپر جلو پرایدفروش عمده دیاق سپر پراید صباارزان ترین برند دیاق سپر جلو در بازار فروشنده دیاق سپر پراید صبا در رنگ های متنوعبازار بزرگ دیاق سپر صبا در کشورخرید اینترنتی دیاق سپر پراید صبا به صورت عمدهتوزیع کنندگان دیاق سپر جلو پراید در سراسر ایرانعوامل موثر در قیمت گذاری دیاق سپر جلو پرایدقیمت جدید ترین مدل های دیاق سپر صباشرکت تولید دیاق سپر پراید صباصادرات برند های متنوع دیاق سپر جلو

همان طور که همه ی ما مردم نیاز به یک خودرو داریم که بتوانی با استفاده ازز آن کار های روزانه را راحت تر انجام بدیم در کشئر ما ایران یکی از راجییج ترین خوردرو هایی که مردم خریداری می کنند و به علت قیمت کمتر این خودرو نسبت به خودرو های دیگر خرید آن بین مردم ما بیشتر است پراید محصولی است که در کارخانه های ایران خودرو و سایپا تولید میشود و این دو کارخانه از تولید کنندگان مرد هم استفاده میکنند و استخدام میکنند. یکی از دغدغه های این کارخانه این است که بتواند برای مردم ایران بهترین محصول را تولید کند و برای پر فروش ترین ماشین در ایران محصولات و قطعاتی تولید کند که از هر نظر دارای بهترین باشد یکی از قطعات پراید که میخواهیم در باره آن با شما صحبت کنیم  دیاق سپر جلو پراید صبا است در واقع این یک قطعه از قطعات پراید است و دارای بخش های تولید خاصی هم در شرکت های تولید ماشین و ماشین سازی از جمله سایپا و ایران خودرو هست.  

قیمت دیاق سپر جلو پراید صبا در حال حاضر به قیمت صد و شصت هزار تومان به فروش می رسد و این محصول را میتوانید هم به صورت اینترانتی و هم به صورت حضوری تهیه کنید از قیمت های روز در سایت هایو فروش قطعات خودرو با خبر باشید . 

از  دیاق سپر جلوی پراید در پراید های مختلف هم ااستفاده می شودرسد مانند؛  

  • پراید معمولی 
  • پراید وانت  
  • پراید هاش بگ  
  • و انواع پراید های دیگر 

برای خرید این قطعه خودرو چه به صورت عمده و چه به صورت تکی میتوانید به آدرس زیر مراجعه مراجعه کنید و لوازم خودروی مورد نیاز خود را خریداری نمایید. 

آدرس؛تهران ، میدان رسالت انتخاب بلوار دلاوران ، پلاک 30 

البته قیمت عمده هر محصول با قیمت تکی آن متفاوت است و اگر بخواهید یک محصول را به صورت عمده خریداری کنید با قیمت تکی آن تفاوت دارد. و این محصول هم مانند محصولات دگیر قیمت تکیعمده. آن با عمده آن تفاوت و فرق دارد . 

قیمت دیاق سپر جلو پراید صبا | مرکز خرید عمده لوازم خودرو

کاربرد دیاق سپر

کاربرد دیاق سپردیاق سپر معمولا یک نگهدارنده سپر جلو هست و برای نگه داشتن سپر جلو استفاده میشود و مورد استفاده قرار میگیرد و کاربرد های متفاوتی هم دارد چند مورد از این کاربرد ها عبارتند از ؛ 

  • نگه دارنده سپر  
  • محافظت از بدنه جلوی پراید  
  • سفت کننده جای چراغ جلوی پراید  
  • و محافظت های دیگر  

همان طور که در باره کاربرد های دیاق سپر جلوی پراید برایتان گفتیم باید به شما بگو یم که در صورتی که دیاق دارای جنس خوبی نباشد و جنس خوبی نداشته باشد آن گاه هیچ کدام از این قابلیت ها را ندارد و خاصیت نگهدارنده خود را از دست می دهد. 

تعویض سپر عقب پراید بستگی به آسیب دیدگی آن دارد اگر آشی دیدگی شدید باشد و قطعه متلاشی شده باشد نیاز به تعویض و دادن هزینه بیشتر دارد اما اگر خراش جزئی باشد شاید بتواند با صافکاری تعمیرش کرد و به حالت اول باز گرداند. وتعمیر سپر پراید در صافکاری ها با  استفاده از قطعات جدید و مواد خوب و با کیفیت به حالت اول بازگرداند. این مراکز کار هایی از جمله تعویض سپر جلو پراید و تعمیر سپر جلو و عقب پراید را انجام میدهند و اجرت تعویض سپر پراید را از شما به مبلغ هشتاد تا به بالا دریافت میکنند. و اجرا و قیمت آن ها برای شما بستگی به خراش و قیمت آسیب دیده ی ماشین و سپر شما دارد . 

البته برخی مکانیکی ها هم با توجه به این که شما چه نوع ماشینی نزد آن ها می برید قیمت گذاری میکنند و پاداش را با توجه به آن از شما دریافت میکنند . 

راهنمای خرید دیاق سپر جلو پراید

راهنمای خرید دیاق سپر جلو پرایدراهنمای خرید دیاق سپر جلو پراید به دو صورت می تواند باشد و این بستگی به شما دارد که کدام روش را بپسندید و در متن زیر روش های آن را. برای شما بازگو می کنیم ؛ 

روش اول خرید به صورت اینترنتی : این خرید معمولا از وبسایت ها و اینستاگرام و کانال های تلگرام صورت میگیرد و مزایا و معایب را مانند خرید های دیگر به دنبال دارد البته این نوع خرید بیش ترین کلاه برداری ها را به دنبال داشته و دارد. یکی از مزایای این خرید جلوگیری از اتلاف و هدر رفتن زمان و جلوگیری از خستگی است و معایب آن هم میتواند کراه برداری و مغروب نبودن جنس باشد که اگر از سایت معتبر و یا منبع های معتبر خریداری کنید شاید این اتفاق برای شما نیفتند و خرید اینترنتی امت و راحتی داشته باشید. 

روش دوم خرید حضوری است ؛ روش حضوری به این صورت است  که شما میتوانید با پیدا کردن آدرس از اینترنت و یا مکانیکی های نزدیک به خانه تان خرید خود را انجام داده و یا به دنبال مراکز خرید ارزان تر برای خرید حضوری باشید. که البته مزایا و معایبی هم دارد مزایای آن به این صورت می باشد که شما خودتان خرید می کنید و از مرغوب بودن جنس اطمینان پیدا می کنید و معایب آن این است که خستگی و هدر رفتن زمان را تجربه می کنید . 

با توجه به این دو نتایج خرید دیاق سپر جلوی پراید راه های متفاوتی دارد و شما می توانید با استفاده از شرایط خود این روش هارا با شرایط خود تطبیق دهید و کارتان را راحت تر انجام دهید. 

فروش عمده دیاق سپر پراید صبا

فروش عمده دیاق سپر پراید صبامعمولا نمایندگی ها و مراکز فروش دیاق این محصول را به طور عمده در اختیار خریداران قرار می دهند. خرید عمده این محصول بسیار مقرون به صرفه است. با مراجعه به نمایندگی هایی که نام بردیم شما می توانید دیاق سپر را به صورت عمده خریداری کنید. البته سفارشات شما به صورت تلفنی نیز پذیرفته می شود. و کالای مورد نظر شما در اسرع وقت به شما تحویل داده می شود. البته شما می توانید به سایت فروش آن نیز مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. 

ارزان ترین برند دیاق سپر جلو در بازار

ارزان ترین برند دیاق سپر جلو در بازار قیمت دیاق سپر ثابت نیست و در حال تغییر است که دلیل آن نوسانات موجود در بازار است. اگر قصد خرید دیاق ارزان را دارید بهتر است به نمایندگی های فروش مراجعه کنید. زیرا این نمایندگی ها محصول مورد نظر شما را به قیمت کمتر از قیمت بازار در اختیار شما قرار می دهد و از این نظر به صرفه است. البته باید توجه داشته باشید که نمایندگی و مرکز فروشی که به آن مراجعه می کنید معتبر باشد  تا جنس اصل را به شما ارائه دهند. این مراکز فروش علاوه بر کالای ارزان قیمت به شما ضمانت نیز می دهند تا اگر از کالا ی مورد نظر راضی نبودید تمام هزینه را به شما برگردانند. 

فروشنده دیاق سپر پراید صبا در رنگ های متنوع

فروشنده دیاق سپر پراید صبا در رنگ های متنوعدیاق سپر در رنگ های متنوع به بازار عرضه شده است. این دیاق ها را با توجه به رنگ ماشین خود می توانید خریداری کنید. به عنوان مثال رنگ سپر پراید 132 باید با رنگ خودرو هم خوانی داشته باشد. تولید کنندگان دیاق  سپر همه ی سلیقه ها را در نظر گرفتند و تنوع رنگ خوبی در محصولات خود دارند.شما با توجه به سلیقه ی خود می توانید رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. 

بازار بزرگ دیاق سپر صبا در کشور

بازار بزرگ دیاق سپر صبا در کشوراکثر شهر های کشور دارای نمایندگی ها و مراکز فروش دیاق سپر هستند. بازار بزرگ دیاق سپر در تهران وجود دارد که انواع مختلف و متنوع از دیاق را به مشتریان عرضه می کند. در این بازار دیاق های با کیفیت را به قیمت کم در اختیار خریداران قرار می دهند. این بازار یکی از معتبر ترین مراکز فروش سپر است. در این بازار مشاورانی وجود دارد که به شما در خرید دیاق کمک می کنند و راهنمایی تان می کند. انواع سپر در این بازار به فروش می رسد و شما با مراجعه به آنجا حتما می توانید کالای مورد نظر خود را خریداری کنید. در این بازار دیاق سپر عقب پراید نیز موجود است. لازم به ذکر است هنگام خرید به معتبر بودن فروشگاه دفت کنید تا جنس با کیفیتی خریداری کنید. 

خرید اینترنتی دیاق سپر پراید صبا به صورت عمده

خرید اینترنتی دیاق سپر پراید صبا به صورت عمدهفروشگاه اینترنتی لوازم یدکی پراید اقدام به فروش عمده دیاق سپر پراید کرده است. این فروشگاه اینترنتی طرح ها و رنگ های متنوع دیاق را به نمایش گذاشته و لیست قیمت های آن نیز موجود است شما با توجه به این موارد می توانید دیاق سپر مورد نظرتان را سفارش دهید.  با خرید عمده از این فروشگاه ها هزینه ی باربری از شما گرفته نمی شود و باربری آن رایگان است. همچنین خرید عمده باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود. هنگام خرید به معتبر بودن سایت توجه کنید تا در دام کلاهبرداران نیفتید. برخی از این سایت ها با ارایه جنس بی گیفیت به نام جنس اصل از شما پول بیشتری دریافت می کنند. خرید سپر عقب پراید و سپر جلوی آن به صورت آنلاین امکان پذیر است. با کمی جستجو در اینترنت می توانید ارزان ترین دیاق سپر پراید را پیدا کنید و خریداری کنید، فقط هنگام خرید از کیفیت آن مطمین شوید. 

توزیع کنندگان دیاق سپر جلو پراید در سراسر ایران

توزیع کنندگان دیاق سپر جلو پراید در سراسر ایرانتوزیع کنندگان دیاق سپر جلو با تلاش شبانه روزی اقدام به توزیع گسترده آن در کشور کرده اند. این توزیع کنندگان کالا را به نمایندگی های موجود در سراسر کشور تحویل می دهند. این نمایندگی ها محصولات را به صورت عمده در اختیار خریداران قرار می دهند. اکثر شهر ها دارای نمایندگی هستند از جمله: اصفهان، شیراز، تهران، مشهد و …  

این نمایندگی ها جنس اصل را در اختیار خریداران قرار می دهند.  این نمایندگی ها انواع سپر ازجمله سپر پراید کره ای  را به خریداران عرضه می کنند. قیمت مناسب محصولات ارایه شده یکی از خدماتی است که به مشتریان ارایه می دهند. قیمت این محصولات زیر قیمت بازار است. دیاق سپر پراید ارزان را می توانید از این نمایندگی ها خریداری کنید. 

این توزیع کنندگان علاوه بر توزیع کالا در کشور آن را به در سایر کشور ها نیز توزیع می کنند. شرکت ها معمولا در کشور هایی که محصولات خود را به آنجا صادر می کنند نمایندگی هایی دارد که در این نمایندگی ها محصولات را با قیمت مناسب به خریداران خارجی عرضه می کند. 

عوامل موثر در قیمت گذاری دیاق سپر جلو پراید

عوامل موثر در قیمت گذاری دیاق سپر جلو پرایدعوامل مختلفی در قیمت دیاق سپر تاثیر گذار است. از جمله این موارد می توانیم به کیفیت کالا و جنس مواد اولیه ِ آن اشاره کنیم. دیاق سپر در انواع خارجی و ایرانی در بازار موجود است. معمولا جنس به کار رفته در دیاق سپر بسیار مهم است. دیاق باید دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد. از جمله عواملی که روی ماندگاری و دوام آن تاثیر می گذارد جنس آن و درصد خلوص مواد به کار رفته در آن است. البته گاهی واسطه ها نیز در افزایش قیمت ها تاثیر گذارند. اگر کالا در بازار کم باشد نیز باعث افزایش قیمت آن کالا در بازار می شود. 

قیمت جدید ترین مدل های دیاق سپر صبا

قیمت جدید ترین مدل های دیاق سپر صبادیاق سپر صبا در طراحی های جدید تولید و به بازار عرضه شده است. قیمت دیاق در بازار ثابت نیست و تغییر می کند و دلیل آن نوسانات ارز است. به همین دلیل نمی توانیم قیمت دقیقی را به شما اعلام کنیم. شما با مراجعه به سایت های معتبر و نمایندگی های فروش می توانید لیست قیمت ها را مشاهده کنید. قیمت ها امسال، نسبت به سال گذشته  افزایش چشمگیری داشته است. قیمت سپر جلو پراید صبا، قیمت پوسته سپر عقب پراید، قیمت پوسته سپر عقب پراید 131، قیمت روز سپر عقب پراید 132 ، قیمت دیاق سپر پراید و… نسبت به پارسال افزایش داشته است. دیاق سپر پراید قیمت های متفاوتی دارد و با توجه به نوع آن قیمت آن مشخص می شود. 

شرکت تولید دیاق سپر پراید صبا

شرکت تولید دیاق سپر پراید صباشرکت تولید دیاق سپر پراید  با به کارگیری طراحی های روز دنیا سعی کرده است نمونه ای با کیفیت استاندارد وجهانی به بازار عرضه کند. این شرکت از مواد اولیه مرغوب برای ساخت این کالا استفاده کرده است. و آن را در رنگ های متنوع به بازار عرضه کرده است. این شرکت ها علاوه بر عرضه کالای خود در بازار داخلی بخشی از آن را نیز در بازار جهانی به فروش می رساند. بخش عمده ای از این محصولات به سایر کشور ها صادر می شود. عمده فروش دیاق سپر پراید در مراکز فروش این شرکت ها انجام می شود. 

صادرات برند های متنوع دیاق سپر جلو

صادرات برند های متنوع دیاق سپر جلو شرکت های بازرگانی خصوصی صادرات دیاق سپر را بر عهده دارند. این شرکت ها برند های متنوعی را در محصولات صادراتی خود دارند. لیست قطعات پراید که توسط این شرکت ها صادر می شود موجود است. این محصولات عمدتا به کشور عراق و افغانستان صادر می شود. این دیاق های صادراتی معمولا با کیفیت هستند و دوام آن ها زیاد است. 

عبدالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجتبی عبدالهی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133315479

phone icon شماره ثابت: 03142740649

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Mojtaba_abdelahy @yahoo.com

مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید