مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه مرکزی درب عقب پیکان وانت باکیفیت

مشخصات ظاهری درب عقب پیکان وانت باکیفیتنکاتی مهم برای ساخت درب عقب پیکان وانت باکیفیتبررسی میزان مرغوبیت درب عقب پیکان وانتآشنایی با ابعاد استاندارد درب عقب پیکان وانتتوزیع کننده انواع درب عقب پیکان وانت باکیفیتتولید انبوه درب عقب پیکان وانت باکیفیتسفارش عمده درب عقب پیکان وانت باکیفیت

درب عقب پیکان وانت از ملزوماتی است که در هر خودروی باربری می‌ تواند وجود داشته باشد.
درب عقب آن یکی از کلیدی ترین و مهمترین قطعات یا اجزای ویژه ای است که می تواند به شما عزیزان کمک به سزایی را داشته باشد تا بتوانید از خدمات بی‌ نظیر آن بهره مند گردید.

شما می توانید برای تهیه و خرید درب عقب عمده پر کیفیت و ویژه به فروشگاه مرکزی مراجعه فرمایید چرا که این فروشگاه یکی از برترین فروشگاه هایی بوده که یک محصول مرغوب و منحصر به فرد را به صورت معجزه آسا به شما ارائه خواهد کرد.

فروشگاه مرکزی درب عقب پیکان وانت باکیفیت

مشخصات ظاهری درب عقب پیکان وانت باکیفیت

مشخصات ظاهری درب عقب پیکان وانت باکیفیت همان طور که در خصوص درهای خودرو باید بدانید این درب ها فقط و فقط به منظور تسهیل ورود و خروج مسافران خودرو طراحی شده اند.
و این نیز در رابطه با پیکان وانت کاملا متفاوت است چرا که این ماشین در پشت خود جهت نگه داری بار یک درب بسیار کلیدی و کاربردی داشته که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
بر خلاف انواع دیگر درهای اتوموبیل، درب بیرونی پیکان وانت که به عنوان قسمت بیرونی درب خودرو به حساب می آید در طراحی و تزئین کاملا با سایر در های آن متضاد است (قسمت داخلی معمولاً مجهز به کارت درب (به انگلیسی بریتانیایی) یا پانل درب (به انگلیسی آمریکایی) است که دارای ویژگی های تزئینی و کاربردی می باشد>

درب عقب پیکان وانت از فولاد یا مواد دیگر به دلیل مقاومت بسیار بالا و استحکام خودرو طراحی شده است.
علاوه بر این، ظاهر تزئینی آن، که معمولاً با یک طرح رنگ آمیزی می شود، در نظر گرفته شده است تا با بقیه نمای بیرونی خودرو مطابقت داشته باشد، در کل هدف از رنگ آمیز درب عقب این است که به زیبایی کلی نمای بیرونی خودرو بیفزاید.

همان طور که به خوبی می دانید پیکان وانت دو نوع در دارد: درهای جلو و درب عقب، که این موارد عبارتند از: درب راننده و درب شاگرد که همانطور که گفتیم در های جلو برای تسهیل مسافر و راننده می باشد که به راحتی بتوانند درون خودرو سوار شده و یا به راحتی نیز از آن آن پیاده شود.

باید بدانید که درب های جلو دارای شرایط بسیار مهم می باشند از شرایط ایده‌ آل این درب ها می توانیم به این امر اشاره داشته باشیم که این درب ها هر یک دارای پنجره بوده که هر یک از این پنجره ها نیز دارای شیشه می باشد به همین ترتیب مسافر یا راننده شاگرد راننده می تواند از هوای آزاد بیرون خودرو نیز استفاده به عمل آورند و این هم ناشی از از یک ابزار بسیار مهم تلقی می گردد که بتواند شیشه پنجره را به سمت بالا پایین هدایت کند اما درب عقب پیکان وانت خصوصیات بسیار بالقوه و جداگانه‌ ای داشته که در مقایسه با درب های جلو بسیار متفاوت می باشد.

اگر بخواهیم در رابطه با شکل ظاهری درب عقب پیکان صحبت به عمل آوریم باید بدانید که این در به شکل کاملاً مستطیل می باشد چرا که طول آن بیشتر از عرض آن بوده و این این مورد به این دلیل میباشد که بنا به طراحی پیکان وانت ها تمامی طراحی های درب عقب به شکلی بوده که به صورت مستطیل شکل می باشد.
عرض این درب به اندازه ۳۰ سانتی متر می باشد و همچنین طول آن به یک متر و بیست سانتر نزدیک بوده که دارای کاربرد بسیار ویژه می باشد این درب دارای دو دستگیره بوده که بتواند خود را به اتاق پیکان وانت قفل کند و همچنین باری که درون این خودرو وجود دارد را به راحتی حفظ کند و از ریخته شدن بارها به زمین در حین رانندگی جلوگیری به عمل آورد.

نکاتی مهم برای ساخت درب عقب پیکان وانت باکیفیت

نکاتی که در خصوص ساخت درب عقب وانت وجود دارد می تواند بیانگر کیفیت بسیار بالای محصول شناخته شود.
اما به نکاتی کمی پردازیم که شما را از کیفیت بسیار بالای محصول شگفت زده خواهد کرد.
از مهمترین موارد ارزشمندی که سبب گردیده تا کیفیت محصول به شکل قابل ملاحظه‌ ای بتواند خود را نمایان سازد برگرفته از یک مورد بسیار ویژه ای بوده که سبب چنین امر با ارزشی تلقی گردیده است.
موردی که در این میان وجود دارد اشاره به تولیدکنندگان درب عقب وانت دارد این تولیدکنندگان با دارا بودن تجربیات و علم بسیار زیادی که در این زمینه از خود به جا گذاشته اند توانسته اند تولید این محصول را به گونه‌ ای به اجرا در بیاورند تا این محصول به عنوان یک محصول برتر و پر طرفدار ظاهر گردد.

نکات مهمی که این تولیدکنندگان در خصوص ساخت این محصول از خود به جا گذاشته اند این بوده که مواد اولیه با کیفیتی را در اختیار داشته اند.
از پر طرفدار ترین مواد با کیفیت که به عنوان مواد اولیه از آنها استفاده به عمل آمده به فولاد خالص می توان اشاره داشت که برای استحکام بسیار بالای درب مورد نظر از آن استفاده به استقبال فراوانی آمده است.

یکی دیگر از نکاتی که باید آن را لحاظ کنند این بوده که طبق نیاز خودرو طراحی های گوناگونی را در خصوص ساخت این درب ها به اجرا درآورده اند.
همانطور که در بخش قبلی در خصوص طول و عرض این درب صحبت به عمل آوردیم باید این را هم به یاد داشته باشیم که سایز بندی و ابعاد محصول مورد نظر در در انواع مختلفی انجام می گیرد و این امر بستگی به این داشته که اتومبیل و خودرو دارای چه ابعادی می باشد که درب مورد نظر را بر حسب آن طراحی می کنند.

یکی از نکات مفیدی که باید در رابطه با تولید کنندگان باید بدانید این بوده که تولیدکنندگان محصول مورد نظر را از آب بندی در آورده و با آزمایش های گوناگون و مختلفی که در اجرای صحیح این درب ها از خودشان به جا گذاشته اند این بوده که که درب مورد نظر را به گونه ای طراحی کرده اند که بدون هیچ سر و صدایی بتواند کاربرد و کارایی خود را را به اجرا در بیاورد.
همچنین باز و بسته شدن این درب ها بسیار ساده می باشد چرا که لولا های این درب به عنوان لولای نر بر روی لولا های ماده که بر روی اتاق وانت وجود دارد سوار شده و عمل باز و بسته شدن آن به راحتی انجام میگیرد.

بررسی میزان مرغوبیت درب عقب پیکان وانت

بررسی میزان مرغوبیت درب عقب پیکان وانت اگر بخواهیم در خصوص کیفیت و مرغوبیت محصول مورد نظرمان صحبت به عمل آوریم باید بدانیم که درب عقب پیکان وانت دارای فاکتورهای بسیار گوناگون و متعددی می باشد که شما می توانید با خواندن این موارد به مرغوبیت بسیار بالای آن به خوبی پی ببرید.
مواردی که نشان دهنده کیفیت بالای محصول و ارزشمند بودن آن می باشد را می توانیم در موارد زیر خلاصه کنیم مواردی که در این مورد وجود دارد که عبارتند از:

  1. جنس درب: جنس این نوع درب از آهن خالص می باشد و این یک خبر بسیار با ارزشی است که باید بدانیم آهن خالص به عنوان مواد اولیه صد در صد طبیعی به حساب می‌ آید که بتواند یک درب پر محتوا و پر ارزشی را به تولید برساند تا شما بتوانید از کیفیت ها و ارزش های محصول موردنظر بهره کافی را برده و شاهد کاربردهای بسیار مثبت و بی نظیری از آن باشید.
  2. مقاومت درب: مورد دومی که در مورد محصول وجود دارد اشاره به این داشته که این محصول از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد و این مورد را می‌ توانیم مکمل مورد اول بدانیم چرا که همانطور که گفتیم این محصول از آهن خالص و صد در صد طبیعی تهیه و تولید شده است و این امر سبب گردیده تا مقاومت محصول بسیار بالا باشد.
    از همین جهت تولید این محصول را به گونه ای انجام داده لیم تا این درب در مقابل بسیاری از ضربات بتواند مقابله کند و حتی در برابر عوامل طبیعی هیچ وقت زنگ نزده هم چنین شکل ظاهری زیبا و شیک خود را به هیچ عنوان از دست نخواهد داد.

آشنایی با ابعاد استاندارد درب عقب پیکان وانت

درب وانت از استانداردهای بسیار زیادی برخوردار می‌ باشد چرا که اگر غیر از این بود مشتریان و طرفداران بسیار زیادی را به سمت خودش جذب نمی‌ کرد و به همین ترتیب این محصول یکی از عوامل مرغوبیت و کیفیت بسیار بالایش را مدیون این استاندارد ها است که در ادامه با این استانداردها آشنا خواهیم شد.

استاندارد مهمی که در خصوص این محصول وجود دارد اشاره به ابعاد مختلف آن داشته که باید بدانید بنا به درخواست مشتریان ابعاد درب عقب بسیار متنوع وجود دارد، علت آن را هم می‌ توان ناشی از این امر دانست که سلیقه ها و نیازهای مشتریان به صورت متفاوت می باشد.
علت متفاوت بودن سلیقه های مشتریان به این دلیل می باشد که هر یک از وانت های باری، بارهای بسیار گوناگون و متعددی را حمل می‌ کنند و درب های وانت ها به این دلیل از سایز بندی ها و ابعاد گوناگون برخوردار می باشد که بتواند به نیاز مشتریان رسیدگی به عمل آورد.
همانطور که باید بدانید یکی از وانت های باری که در حمل لباس و پارچه اقدام به عمل آورده باید دارای یک درب بسیار محکم و بلندی باشد که بتواند در حین حمل خودرو از ریخته شدن لباس ها و پارچه ها و همچنین سایر لوازم دیگر بر روی زمین جلوگیری به عمل آورد و بسیاری از وانت های باربری دارای کارهای سبک می باشند که برای آن ها درب های کاملاً کوچک و استاندارد تولید گردیده که شما می توانید این درب ها را در سایز های کوچک و متوسط همچنین بزرگ تهیه و خریداری کنید.

توزیع کننده انواع درب عقب پیکان وانت باکیفیت

توزیع کننده انواع درب عقب پیکان وانت باکیفیت یکی از عوامل گوناگونی که از محصول موردنظر سبب گردیده تا سبب جلب رضایت مشتریان واقع گردد اشاره به این داشته که تنوع محصول بسیار بالا می باشد.
همانطور که گفتیم سایز بندی ها و ابعاد بسیار متعددی را می توان از این محصول شاهد بود از همین جهت شما می توانید طبق نظریه و خواسته خودتان نوع دلخواهی از آنها را برای خود انتخاب کنید. برای این کار نیاز به اطلاعاتی در باره توزیع کننده در به عقب پیکان وانت وجود دارد که شرایطی را برای تمامی مشتریان فراهم آورده تا مشتریانی که روزانه از محصولات متنوع استقبال به عمل می‌ آورند شاهد کیفیت ها و خدمات ویژه‌ ای از این توزیع کننده نیز باشند تا بتوانند به یک خرید بسیار پر ارزش دست پیدا کنند.

فروش درب پیکان روز به روز به صورت چشم گیر در حال انجام می باشد که علاوه بر متنوع بودن بتوانید یک درب عقب استاندارد را با شرایط ایده آل برای خودتان خریداری کنید و از خرید بهترین محصول نهایت رضایت را در دل خود پدیدار ساخته و هم چنین بتوانید به یک مشتری خوش شانس تبدیل گردید.

تولید انبوه درب عقب پیکان وانت باکیفیت

بنا به درخواست مکرر و روزانه ای که از طرف مشتریان دریافت می‌ کنیم تولید کنندگان ما فعالیت های بسیار گسترده و پیچیده ای را از خودشان به جای گذاشته اند این تولیدکنندگان روز به روز با در اختیار داشتن مواد اولیه پر کیفیت محصولات بسیار گوناگون و متنوعی را به صورت انبوه به تولید می رسانند و پس از تولید آنها را به صورت مستقیم به شما ارائه خواهند کرد باید بدانیم که تولید انبوه محصول مورد نظر به این دلیل بوده که طرفداران و مشتریان بی شماری از ما خرید های ویژه‌ ای را به عمل آورده اند.

سفارش عمده درب عقب پیکان وانت باکیفیت

سفارش عمده درب عقب پیکان وانت باکیفیت شرکت عرضه درب وانت از شرکت های بسیار معتبری می باشد که عرضه محصول مورد نظر را به گونه ای برای مشتریان عزیز در نظر گرفته تا بتواند بهترین و پر کیفیت ترین محصول را در اختیار آنها قرار دهد.
یک خبر بسیار خوبی که برای مشتریان عزیز وجود دارد این بوده که برای خرید درب پیکان سفارشی می توانید به این شرکت مراجعه کنید، چرا که این شرکت محصول را به صورت کاملاً مستقیم بدون واسطه به شما ارائه خواهد کرد تا شما بتوانید از خدمات ویژه ای که این شرکت برای شما در نظر گرفته و بهره مندی کاملی را یابید.

سفارش مستقیمی که بدون واسطه از محصول مورد نظر سبب گردیده تا روز به روز به تعداد مشتریان افزوده گردد ناشی از یک مورد بسیار مهم می باشد که آن را می توانیم به دلالان افراد واسطه نسبت دهیم چرا که این افراد در زمینه عرضه این محصول می توانند برای شما مشکلات جبران پذیری به عمل آورند بنابراین شما برای ثبت سفارش خودتان می توانید از طریق این سایت از کارشناسان با تجربه بهره کافی را ببرید و از یک محصول ویژه و پرمحتوا نهایت بهره و استفاده را برای خودتان به خوبی رقم بزنید.

عبدالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجتبی عبدالهی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133315479

phone icon شماره ثابت: 03142740649

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Mojtaba_abdelahy @yahoo.com

مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید