خانه / دیاق سپر / خرید ارزانترین دیاق سپر پراید ۱۳۲

خرید ارزانترین دیاق سپر پراید ۱۳۲

خرید ارزانترین دیاق سپر پراید ۱۳۲ در فروشگاه پارسا بدنه متناسب با نیاز خریداران این محصول ممکن شده است .  ازآنجا که خرید ارزانترین دیاق سپر پراید۱۳۲و دیگر  لوازم بدنه خودرو  همیشه یکی از دغدغه های فروشندگان عمده  و خریداران لوازم بدنه خودرو می باشد،در همین راستا فروشگاه لوازم بدنه پارسا این امکان را برای فروشندگان لوازم بدنه فراهم کرده است تا با خرید یکی از بهترین دیاق سپرهای موجود در بازار لوازم خودرو، این محصول را با قیمت ارزان تهیه نمایند. دیاق سپرهای ارائه شد در فروشگاه پارسا بدنه در سه  وزن مختلف می باشد که به سفارش مشتری با کیفیت متناسب با استانداردهای سایپا ارائه می شود.

انتخاب بهترین دیاق سپر پراید ۱۳۲

انتخاب بهترین دیاق سپر پراید ۱۳۲ و دیگر انواع  دیاق سپر پراید از مهترین دغدغه های خریداران و فروشندگان لوازم خودرو می باشد. از آنجا که دیاق سپر از مهمترین بخشهای حفاظتی در جلو و عقب پراید محصوب می شود و در تصادفات اولین خط حفاظتی خودرو محصوب میشود بنابراین این فروشندگان همیشه به دنبال دیاق های با قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول هستند .دیاقهای ارائه شد در فروشگاه پارسا بدنه برند تکران می باشد که بر اساس ورق فولادی استفاده شده در سه وزن مختلف بنا به درخواست خریدار عرضه میگردد.

  •  ورق فولادی با ضخامت ۰/۷ میلیمتر
  • ورق فولادی با ضخامت ۱ میلیمتر
  • ورق فولادی با ضخامت ۱/۲۵ میلیمتر

هرسه وزن ذکر شده مطابق با استاندارد تولید است و خریداران و فروشندگان میتوانند متناسب با نیاز و مصرف بازار سفارشات خود را به واحد فروش ارائه دهند.

تفاوت دیاق سپر پراید ۱۳۲ با پراید صبا/شباهت ها و تفاوتهای انواع دیاق سپر پراید

شاید بخواهید که بدانید تفاوت دیاق سپر پراید صبا با دیاق سپر ۱۳۲ چیست .دیاق سپر جلوی پراید ۱۳۲ معمولا چند سانت کوچکتر از دیاق سپر  جلوی پراید صبا می باشد و دیاق استفاده شده در سپر عقب ۱۳۲ساده است. یعنی زبانه های اضافی که دردیاق سپر پراید صبا و ۱۳۱ وجود دارد در دیاق سپرعقب پراید ۱۳۲ وجود ندارد. دیاق سپر پراید صبا و ۱۳۱ مشابه هستند.

دیاق سپر پراید 132
دیاق سپر پراید صبا و ۱۳۱

 فروشگاه های دیاق سپر پراید ۱۳۲/ پارسا بدنه

فروشگاههای دیاق سپر پراید ۱۳۲معمولا نمایندگی های مجاز خرید و فروش لوازم بدنه خودرو می باشند که فروش دیاق سپر پراید را به صورت کلی و جزیی انجام میدهند . شما میتوانید جهت خرید ارزانترین دیاق سپر پراید ۱۳۲ با توجه به توضیحات ارائه شده در بخش قبل به واحد فروش درخواست خود را ارائه داده و اطلاعات لازم جهت خرید انواع دیاق سپر پراید ، کیفیت و نحویه خرید و ارسال آن را از نماینده فروشگاه دریافت کنید.

 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مجتبی عبداللهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09133315479
شماره تلفن ثابت: ۰۳۱۴۲۷۴۰۶۴۹
پست الکترونیکی: Mojtaba_abdelahy@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

دیاق سپر فلزی

مرکز فروش دیاق سپر فلزی

پارسا بدنه مرکز فروش دیاق سپر فلزی پراید برای تمام  مدل ها به صورت عمده، …

آراد برندینگ