مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزانترین دیاق سپر پراید 132

انتخاب بهترین دیاق سپر پراید 132تفاوت دیاق سپر پراید 132 با پراید صبا/شباهت ها و تفاوتهای انواع دیاق سپر پراید فروشگاه های دیاق سپر پراید 132/ پارسا بدنه
دیاق سپر پراید 132

خرید ارزانترین دیاق سپر پراید 132 در فروشگاه پارسا بدنه متناسب با نیاز خریداران این محصول ممکن شده است .  ازآنجا که خرید ارزانترین دیاق سپر پراید132و دیگر  لوازم بدنه خودرو  همیشه یکی از دغدغه های فروشندگان عمده  و خریداران لوازم بدنه خودرو می باشد،در همین راستا فروشگاه لوازم بدنه پارسا این امکان را برای فروشندگان لوازم بدنه فراهم کرده است تا با خرید یکی از بهترین دیاق سپرهای موجود در بازار لوازم خودرو، این محصول را با قیمت ارزان تهیه نمایند. دیاق سپرهای ارائه شد در فروشگاه پارسا بدنه در سه  وزن مختلف می باشد که به سفارش مشتری با کیفیت متناسب با استانداردهای سایپا ارائه می شود.

انتخاب بهترین دیاق سپر پراید 132

انتخاب بهترین دیاق سپر پراید 132 و دیگر انواع  دیاق سپر پراید از مهترین دغدغه های خریداران و فروشندگان لوازم خودرو می باشد. از آنجا که دیاق سپر از مهمترین بخشهای حفاظتی در جلو و عقب پراید محصوب می شود و در تصادفات اولین خط حفاظتی خودرو محصوب میشود بنابراین این فروشندگان همیشه به دنبال دیاق های با قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول هستند .دیاقهای ارائه شد در فروشگاه پارسا بدنه برند تکران می باشد که بر اساس ورق فولادی استفاده شده در سه وزن مختلف بنا به درخواست خریدار عرضه میگردد.

  •  ورق فولادی با ضخامت 0/7 میلیمتر
  • ورق فولادی با ضخامت 1 میلیمتر
  • ورق فولادی با ضخامت 1/25 میلیمتر

هرسه وزن ذکر شده مطابق با استاندارد تولید است و خریداران و فروشندگان میتوانند متناسب با نیاز و مصرف بازار سفارشات خود را به واحد فروش ارائه دهند.

تفاوت دیاق سپر پراید 132 با پراید صبا/شباهت ها و تفاوتهای انواع دیاق سپر پراید

شاید بخواهید که بدانید تفاوت دیاق سپر پراید صبا با دیاق سپر 132 چیست .دیاق سپر جلوی پراید 132 معمولا چند سانت کوچکتر از دیاق سپر  جلوی پراید صبا می باشد و دیاق استفاده شده در سپر عقب 132ساده است. یعنی زبانه های اضافی که دردیاق سپر پراید صبا و 131 وجود دارد در دیاق سپرعقب پراید 132 وجود ندارد. دیاق سپر پراید صبا و 131 مشابه هستند.

دیاق سپر پراید 132
دیاق سپر پراید صبا و 131

 فروشگاه های دیاق سپر پراید 132/ پارسا بدنه

فروشگاههای دیاق سپر پراید 132معمولا نمایندگی های مجاز خرید و فروش لوازم بدنه خودرو می باشند که فروش دیاق سپر پراید را به صورت کلی و جزیی انجام میدهند . شما میتوانید جهت خرید ارزانترین دیاق سپر پراید 132 با توجه به توضیحات ارائه شده در بخش قبل به واحد فروش درخواست خود را ارائه داده و اطلاعات لازم جهت خرید انواع دیاق سپر پراید ، کیفیت و نحویه خرید و ارسال آن را از نماینده فروشگاه دریافت کنید.

 

عبدالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجتبی عبدالهی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133315479

phone icon شماره ثابت: 03142740649

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Mojtaba_abdelahy @yahoo.com

مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید