مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار پخش گلگیر عقب پیکان وانت اعلا

همه چیز درباره فواید گلگیر عقب پیکان وانتمشخصات ظاهری گلگیر عقب پیکان وانتآشنایی با بهترین نوع گلگیر عقب پیکان وانتروش تشخیص کیفیت گلگیر عقب پیکان وانتقیمت انبوه گلگیر عقب پیکان وانت اعلاتوزیع کننده بهترین گلگیر عقب پیکان وانت اعلافروش مستقیم گلگیر عقب پیکان وانت اعلا

گلگیر وسیله و قطعه ای کاربردی است که روی چرخ ها به صورت خمیده قرار گرفته و مانع از پرتاپ شدن گل، سنگ ریزه و آلودگی های موجود در کف خیابان ها و کوچه ها می شود.

اگر واضح تر بخواهیم بیان کنیم: گلگیر محافظی است که روی چرخ ها تعبیه می شود و از پخش شدن زباله ها توسط چرخ ها جلوگیری می‌کند و جلوی صدماتی که ممکن است به بدنه ماشین وارد شود را می گیرد.
بازار پخش گلگیر عقب پیکان وانت، محل مناسبی برای خريد انواع گلگیرهاست. توزیع کنندگان این محصول، محصولات دیگری هم دقیقا به همان کیفیت اصل و با دوام تولید می کنند و برای خودروهای پراید و پیکان را نیز خدماتی ارایه می دهند.
در بازار گلگیر عقب اگر سراغ قطعات یدکی دیگری چون دیاق، رکاپ و گلگیر عقب پیکان هستید، به مناسبترین مکان رجوع کرده اید. این مجموعه با سابقه ای چند ساله در تامین و عرضه لوازم یدکی پیکان مشتریان و متقاضیان زیادی به خود جذب کرده است.

بازار پخش گلگیر عقب پیکان وانت اعلا

همه چیز درباره فواید گلگیر عقب پیکان وانت

همه چیز درباره فواید گلگیر عقب پیکان وانت اولین اتومبیل جهان توسط فردیناند فربیست با عنوان patent motorwagen ساخته شد که تنها سه چرخ داشت و در آن زمان تحول عظیمی در مسیر تکنولوژی به حساب می آمد ولی در حقیقت اختراع خودرو را به کارل بنز نسبت می دهند. او در سال 1885 اولین خودروی با موتور احتراقی خود را ساخت.
تا اینجا توضیح مختصری از اولین اتومبیل های جهان را برایتان بازگو کردیم حالا وقت آن رسیده که به اولین ماشین خاطره انگیز و پر طرفدار ایرانی ها به نام پیکان نیز اشاره ای داشته باشیم.
پیکان خودروی سواری بود که از سال 1346 تا 1384 در ایران به تولید رسید و چهره بازنگری شده از خودروی هیلمن هانتر بود. پیکان عشق جوانان و حتی سن داراهای آن زمان بود که افراد با سوار شدن به آن احساس خیلی جذاب و خاصی داشتند و خود را در یک هواپیمای پیشرفته احساس می کردند که بر فراز آسمانها در حال گشت زنی است.
قطعات ریز و درشت پیکان در هر شرایطی قابل دسترسی بوده و هست و این نیز یکی از مزیت های اصلی پیکان به شمار می آيد. هر وسیله ای هم که رفع کردن نیازهای در رابطه با قطعات و ابزارهایش کار آسانی باشد محبوبیت زیادی در بین دارندگان آن وسیله دارد.
تا الان در مورد پیکان و قطعات کلی آن بحث کردیم نظرتان چیست یه مقدار مساله را ریزتر کنیم و به قطعات کاربردی پیکان نیز اشاره کنیم؟
مثلا قطعه کاربردی چون گلگیر، که اگرچه ممکن است به نظر شما قطعه زیاد مهمی به حساب نیاید ولی بعد از توضیحات ما در این باره شما هم به کاربردی بودن این قطعه پی خواهید برد.
موقعیتی را تصور کنید که برای یک قرار کاری که در بیرون و در یک فضای باز برنامه ریزی شده خود را آماده می کنید. ظاهرتان را آراسته کرده و به موهایتان می رسید و پوشش تان را مطابق یک قرار مهم و خیلی رسمی آماده می کنید و سوار ماشینی که برق انداخته اید می شوید و به سمت قرار به راه می افتید. از شانس شما بعد از به راه افتاده نم نم باران شروع می شود. بارانِ زیاد شدیدی نیست ولی بالاخره زمین را خیس کرده است. همین طور که حواستان به باران و راه است و به قرار و نتیجه آن فکر میکنید ناگهان در دست اندازی می افتید که قسمتی از آسفالت آن کنده شده و مقداری آب به همراه گل در آن جمع شده است. شما وقتی در آن چاله کوچک می‌افتید مقدار قابل توجهی آب به همراه گِل به اطراف پاشیده می شود و مسلما هر فردی که عابر بوده و در کنار خیابان باشد تمام لباس‌هایش کثیف خواهد شد ولی ممکن است مقدار کمی از ماشین شما کثیف شود که با شستشوی خیلی جزئی تمیز می شود.
به نظرتان ماشین شما چرا زیاد کثیف نشد ؟
بله، درست حدس زدید.
بدلیل وجود گلگیر روی چرخ ها. این وسیله و قطعه کاربردی تمام نیروی حاصل از پاشیده شدن را گرفت و مانع از پخش شدن آلودگی ها به اطراف شد.

مشخصات ظاهری گلگیر عقب پیکان وانت

هر وسیله ای به اقتضای زمان خود بهترین تکنولوژی به حساب می آید و می تواند نیاز بشر را به آسانترین شکل ممکن مرتفع کند، پیکان هم درست همین طور است به دلیل قیمت مناسبی که شامل می شود هر قشر از جامعه می توانند نسبت به داشتن آن اقدام کنند و این ماشین خاطره انگیز را در اختیار داشته باشند. همانطور که پیکان خود جز در دسترس ترین و مناسبترین اتومبیل هاست قطعات و ابزاری که برای آن به کار می رود نیز دارای دسترسی آسانی است.
پیکانی که سال 81 ساخته می شد با هیلمن هانتری که در سال 1979 انگلیسی ها تولید آن را متوقف کرده بودند تفاوت خیلی زیادی نداشت.
مدل اصلی دارای یک موتور 1600 سی سی، سپرهای فلزی، قالپاق های به صورت بشقاب های نقره ای و چراغهایش نیز بصورت چهار گوش و بزرگ بود و حتی قطعات آن در دورترین نقطه از ایران نیز پیدا می شود.
مشخصات ظاهری که برای گلگیر میتوان بیان کرد به این صورت است که این قطعه کاربردی روی چرخ وصل می‌شود و از تایر در مقابل برخورد با ضربات و اجسام بیرونی محافظت می کند. بعنوان مثال زمانی که رانندگی می کنید ممکن است اجسامی به سمت ماشین پرتاپ شوند که گلگیر از خوردن آن اجسام به بدنه ماشین جلوگیری می کند.
البته خود گلگیرها هم به دو نوع تقسیم می شوند گلگیرهایی که دقیقا روی خود خودرو و بدنه آن قرار دارند و روی ماشین ثابت شده اند و گلگیرهایی که مجزا طراحی شده اند وشما با خرید آنها ترجیح مي دهيد روی خودرویتان نصب کنید که این گلگیرها تنوع گوناگونی دارند که شما بسته به سلیقه خود میتوانید انتخاب ونصب نمائید.
گلگیر عقب پیکان وانت هم درست مانند گلگیر جلو همان عملکرد را دارد و درست مثل آن مانع از پرتاب آلودگی ها می شود. این گلگیر همانند گلگیر جلو نقش ایمنی و البته زیبایی ماشین را نیز به عهده دارد.

آشنایی با بهترین نوع گلگیر عقب پیکان وانت

آشنایی با بهترین نوع گلگیر عقب پیکان وانت گلگیرها بر حسب مدل و نوع خودروها در شکل ها واندازه های گوناگونی تولید می شوند. ولی در تمام ماشین ها از یک لحاظ دقیقا مشابه هم هستند و آن هم نصب و نحوه قرارگیری شان است. تمام آنها در جلو، عقب، راست و چپ ماشین دقیقا به طور قرینه و موازی در پایین درب خودرو نصب می شوند.
همانطور که در بالا هم به اهمیت گلگیر اشاره کردیم برای درک بهتر موضوع اینجا نیز متذکر می شويم که وجود یک گلگیر با کیفیت و با دوام مانع از رفتن آب و مایعات نامناسب به قطعات برقی اتومبیل می شود و امنیت موتور خودرو را در پی دارد یعنی اگر این قطعه نباشد سیستم برق ماشین و موتور به موجب برخورد آب و دیگر آلودگی ها آسیب شدیدی می بینند و مسلم است که وقتی موتور که قلب ماشین است آسیب ببیند عملا کارکرد خودرو پائین می آيد و علاوه بر آن نیاز به تعمیر موتور ضروری می شود که این‌ خود نیز باعث بوجود آمدن هزینه هاي هنگفت می شود.
پس میبینم که یک قطعه کوچک وبه ظاهر بی اهمیت چگونه با اصلی ترین بخش یک خودرو ارتباط دارد.گلگیر هم چنین از لاستیک ها نیز محافظت می نماید. حالا که اهمیت گلگیر برایمان روشن تر از قبل شد باید سعی کنیم در انتخاب جنس با کیفیت برای این امر دقت زیادی داشته باشیم.
گلگیرهایی که در عقب و جلوی خودرو نصب می شوند چون نهایتا به سپر وصل می شوند و ممکن است حتی در تصادفات جزئی آسیب زیادی ببینند پس باید جنس مقاوم و مستحکمی داشته باشند تا توان مقاومت در اثر ضربه های بیرونی را داشته باشند.
گلگیر ها از جنس فلز می باشند تا مقاومت بیشتری داشته باشند.گاهی اوقات انتخاب با کیفیت قطعات و ابزار کوچک می تواند از به بار آمدن خرج تراشی های بزرگ جلوگیری کند. پس سعی کنیم بهترین گلگیر را انتخاب کنیم.

روش تشخیص کیفیت گلگیر عقب پیکان وانت

کیفیت لوازم یدکی ماشین باید همیشه مورد توجه قرار گیرد زیرا با جان انسان ها در ارتباط است.
هرچه قطعه ایی که در اتومبیل استفاده می شود با کیفیت تر باشد مسلما عمر مفید آن قطعه و به دنبال آن قطعات دیگر ماشین نیز افزایش می یابد و به تبع آن هزینه ایی که برای خرید آن صورت گرفته به هدر نمی رود.
و آن وسیله یا ابزار مدت زمان زیادی در خدمت شما خواهد بود.

تشخیص کیفیت گلگیر کار زیاد پیچیده ای نیست وشما با یک نگاه جزئی نیز می‌توانید به دوام و کیفیت بد ویا خوب یک گلگیر پی ببرید وبهترین نوع گلگیر را برای اتومبیل خود انتخاب ونصب نمائید که هم امنیت خودرو و هم زیبایی‌ ماشین را به خود هدیه دهید.

قیمت انبوه گلگیر عقب پیکان وانت اعلا

قیمت انبوه گلگیر عقب پیکان وانت اعلا درست است که ساخت پیکان و پیکان وانت متوقف شده است و دیگر تولید نمی شود ولی تقاضای زیادی برای لوازم یدکی و قطعات این ماشین ها زیاد است وافراد بسیاری دارنده پیکان ها و وانت پیکان ها هستند.
کسانی که وانت پیکان دارند و برای امرار معاش با ماشین خود بار جا به جا می‌کنند، قطعات ماشین وجلوبندی هایشان به مرور زمان و رفته رفته فرسوده می شوند ونیاز به تعویض وتعمیر آن را احساس می کنند پس به نظرم بازارِ وانت ها همانند خود پیکان در ایران هنوز داغ است و مسلما تقاضا برای قطعات این وسیله ها هم به قوت خود باقی است.

قیمت هرچیزی نسبت به کلی ویا جزیی بودن آن محصول متفاوت است مسلما قیمت انبوه گلگیر عقب پیکان وانت نیز نسبت به قیمت جزئی فروشی آن پایین می آید و این محصولات با کیفیت بطور کلی و انبوه بفروش می رسند.

این که یک گلگیر برای قسمت عقب ماشین هست و یا قسمت جلوی آن هیچ تفاوتی در قیمت آن نخواهد داشت قیمت گلگیر عقب تفاوت چندانی با دیگر گلگیرها ندارد بلکه این کیفیت گلگیر است که باعث تفاوت قیمت گلگیرها می شود.
عرضه کننده گلگیر در نظر دارد تا با عرضه بهترین گلگیرها تمام مشتریان خود را راضی نگه دارد تا آن ها نیز در صورت نیاز به لوازم یدکی مطمعن، ایمن و با کیفیت به همان عرضه کننده مراجعه نمایند و اطمینان داشته باشند اجناسی که از او می خرند بهترین و مرغوبترین نوع اجناسی است که میتوانستد خریداری کنند.

توزیع کننده بهترین گلگیر عقب پیکان وانت اعلا

توزیع کننده گلگیر عقب پیکان وانت علاوه بر توزیع این محصول به عرضه محصولاتی شامل: دیاق، گلگیر، درب، رکاب برای پراید و هم چنین برای پیکان و رام می پردازد. گلگیرهایی که توزیع کنندگان این مجموعه در آن فعالیت دارند با ابعاد استاندارد و اصلی ساخته می شوند و بوسیله دستگاه های مدرن و با جدیدترین تکنیک های تولیدی برای عرضه در بازار آماده می شوند و دقیقا اصل می باشند ‌.

کیفیت گلگیر پیکان اصل می باشد وشما میتوانید با خرید و مورد استفاده قرار دادن این قطعه روی ماشین تان به صحت گفته های ما برسید.
چه گلگیرهای جلو وچه گلگیر عقب باکیفیت و دارای قیمت مناسبی هستند.گلگیرهای که توزیع کنندگان در اختیار مشتریان دایمی و گذری خود قرار می دهند دارای جنس اعلا و با کیفیتی هستند.

فروش مستقیم گلگیر عقب پیکان وانت اعلا

فروش مستقیم گلگیر عقب پیکان وانت اعلا

کسی که ماشینی برای سوار شدن دارد همیشه دغدغه این را دارد که لوازم یدکی مورد نیاز ماشین خود را از کجا تهیه کند و آیا ابزاری که تهیه می‌کند با کیفیت و با دوام است یا نه ؟ و یا قیمت مناسبی دارد؟ .
ما هم درست مثل شما این دغدغه را داریم که بهترین جنس ها را از تولیدکنندگان دریافت کرده وتوزیع کنیم که هم کیفیت اجناس مان را تضمین کرده باشیم وهم در میان مشتریان مان سربلند شویم و مطمعنا هر متقاضی که از ما اجناسی را خریداری می کند از لوازم ما راضی باشد دوباره برای خريد دیگر اجناس به ما مراجعه نماید واین گونه هم مشتریان به خواسته های خود می رسند وهم ما سود قابل قبولی از فروشهایمان خواهیم داشت وهیچ کس در این میان ضرری را متحمل نخواهد شد.

ما قطعات یدکی و ابزار را از تولید کننده هایی دریافت و تهیه می کنیم که مثل شما به ایمنی و سلامت وزیبایی خودرو اهمیت نشان میدهند .معیار آنها به قدری بالاست که ابزاری را که برای خودرو خود می پسندد برای شما هم همان لوازم را با همان کیفیت ارائه می دهند .

ما فروش مستقیم گلگیرهای عقب پیکان وانت را با بهترین شرایط و پائین ترین قیمت ارائه می دهیم و این یعنی تضمین کیفیت و حفظ اعتماد مشتری، که در دفعات بعدی نیز برای خريد به ما مراجعه کنند.
مسلما فروشی که بطور مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد و از دست دلالان خارج می شود فروشی عادلانه و منصفانه خواهد بود و قیمت پایین تری را نیز شامل می شود.

عبدالهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجتبی عبدالهی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09133315479

phone icon شماره ثابت: 03142740649

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: Mojtaba_abdelahy @yahoo.com

مجموعه پارسا بدنه شما را به خرید بهترین انواع دیاق سپر پراید دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید